Неділя, 28.04.2024, 09:33

Головна » Файли

Всього матеріалів в каталозі: 30
Сторінки: 1 2 3 »

Нижче подається перелік нормативних документів щодо здійснення  навчально-виховного процесу у 2016/2017 навчальному році.

Методичні рекомендації | Переглядів: 547 | Завантажень: 0 | Додав: administrator | Дата: 06.10.2016 | Коментарі (0)

У зв'язку із прийняттям законів України «Про добровільне об'єднання територіальних громад», «Про співробітництво територіальних громад» та внесенням змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виникла необхідність організаційних змін у проведенні атестації педагогічних працівників навчальних закладів сіл, селищ, міст, які увійшли до об'єднаних територіальних громад.

Профспілка | Переглядів: 389 | Завантажень: 0 | Додав: administrator | Дата: 06.10.2016 | Коментарі (0)

Відповідно до листа Міністерство освіти і науки України від 16.02.2016 № 1/9-79 «Про використання у загальноосвітніх навчальних закладах методичних рекомендацій» та листа Державної установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України від 17.02.2016 № 2.1/10-290 «Про проведення уроку до Дня початку кримського спротиву» Комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти» повідомляє, що  Міністерство інформаційної політики України виступило з ініціативою щодо вшанування подвигу кримчан, які в 2014 році стали на захист української державності та цілісності нашої країни і здійснили мужню спробу спротиву незаконній окупації Кримського півострову.

Ураховуючи зазначене, з метою підвищення патріотичного духу в молоді, поширення правдивої інформації про участь мешканців Кримського півострову в обороні своєї землі від агресора Державна установа «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України рекомендує загальноосвітнім навчальним закладам 26 лютого 2016 року провести урок до Дня початку кримського спротиву відповідно до методичних рекомендацій, що знаходяться за посиланням: http://www.fayloobmennik.net/5799034.

Методичні рекомендації | Переглядів: 451 | Завантажень: 0 | Додав: administrator | Дата: 08.03.2016 | Коментарі (0)

Український рушник. Його можна порівняти з піснею, вишитою на полотні. Без рушника, як і без пісні, не минає народження, одруження  людини, ювілейні урочистості. Ознакою охайності, працьовитості кожної  господині є прибрана хата і чистий рушник напохваті.

Сценарії до свят | Переглядів: 6993 | Завантажень: 0 | Додав: administrator | Дата: 07.03.2016 | Коментарі (0)

На світі добрих слів чимало,
Але одне — добріш за всіх.
Просте, чудове слово — «мама»
Тримаємо в серцях своїх.

Сценарії до свят | Переглядів: 1412 | Завантажень: 0 | Додав: administrator | Дата: 07.03.2016 | Коментарі (0)

Святий Миколай жив дуже давно: 1600 років тому  в місті Патар в Азії. Народився він в родині багатих і благородних батьків. Батьки померли, коли Миколай був ще зовсім малий, але залишили синові велике майно. У Миколая було добре серце, тому він вирішив роздати свої статки бідним. Кожної ночі він накладав повний міх усякої їжі – м’яса, хліба, медяників, одягу, грошей і розносив по селу та розкладав біля порога хати, де жили бідні діти. А зранку вилазив на дах своєї хати і роздивлявся, як радіють вони його дарункам.

Сценарії до свят | Переглядів: 742 | Завантажень: 0 | Додав: administrator | Дата: 07.03.2016 | Коментарі (0)

Калина, червона калина... І чули ви про неї, і читали, і пісень співали. Скільки пісень, легенд складено про цей диво-кущ, його поетичну вроду. У кожного народу є свої рослини-символи. У росіян — білокора берізка, у канадців — клен, а у нас — червона калина. Символ життя, образ рідної землі, дівочої краси і вірності — ось що вона означає. Правду каже народне прислів'я: «Без тополі, верби і калини нема неньки-України».

Сценарії до свят | Переглядів: 1218 | Завантажень: 11 | Додав: administrator | Дата: 07.03.2016 | Коментарі (0)

Атестація у старшій школі

Українська мова

Атестація з української мови в 11 класі проводиться у формі зовнішнього незалежного оцінювання у пунктах тестування. Відповідно до пункту 4 наказу МОН від 01.10.2014 № 1120 «Про деякі питання проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, для осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2015 році», зареєстрованого в Міністерстві юстиції 08.10.2014 за № 1208 /25985,  результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (базовий рівень – українська мова) зараховуються як результати атестації за курс повної загальної середньої освіти  для всіх випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2015 року.

Учням | Переглядів: 548 | Завантажень: 0 | Додав: administrator | Дата: 11.03.2015 | Коментарі (0)

Атестація в основній школі

Українська мова

Проходження атестації з української мови є обов’язковим.

Ефективною формою перевірки орфографічної та пунктуаційної грамотності учнів є контрольний текстовий диктант. Перевірці підлягають уміння правильно писати слова на вивчені орфографічні правила, ставити розділові знаки відповідно до опрацьованих правил пунктуації, належним чином оформляти роботу. Перевірка здійснюється фронтально за звичною методикою.

Учням | Переглядів: 532 | Завантажень: 0 | Додав: administrator | Дата: 11.03.2015 | Коментарі (0)

Атестація у початковій школі

У 4 класах загальноосвітніх навчальних закладів атестація проводитиметься у формі підсумкових контрольних робіт з української мови (мова і читання) та математики. У загальноосвітніх навчальних закладах з навчанням мовами національних меншин крім атестації з української мови (мова і читання) атестації можуть підлягати результати навчальної діяльності учнів з мови навчання (мова і читання).

Учням | Переглядів: 436 | Завантажень: 0 | Додав: administrator | Дата: 11.03.2015 | Коментарі (0)