Неділя, 28.04.2024, 19:33

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам

Атестація у старшій школі

Українська мова

Атестація з української мови в 11 класі проводиться у формі зовнішнього незалежного оцінювання у пунктах тестування. Відповідно до пункту 4 наказу МОН від 01.10.2014 № 1120 «Про деякі питання проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, для осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2015 році», зареєстрованого в Міністерстві юстиції 08.10.2014 за № 1208 /25985,  результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (базовий рівень – українська мова) зараховуються як результати атестації за курс повної загальної середньої освіти  для всіх випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2015 року.

Учням | Переглядів: 548 | Завантажень: 0 | Додав: administrator | Дата: 11.03.2015 | Коментарі (0)

Атестація в основній школі

Українська мова

Проходження атестації з української мови є обов’язковим.

Ефективною формою перевірки орфографічної та пунктуаційної грамотності учнів є контрольний текстовий диктант. Перевірці підлягають уміння правильно писати слова на вивчені орфографічні правила, ставити розділові знаки відповідно до опрацьованих правил пунктуації, належним чином оформляти роботу. Перевірка здійснюється фронтально за звичною методикою.

Учням | Переглядів: 532 | Завантажень: 0 | Додав: administrator | Дата: 11.03.2015 | Коментарі (0)

Атестація у початковій школі

У 4 класах загальноосвітніх навчальних закладів атестація проводитиметься у формі підсумкових контрольних робіт з української мови (мова і читання) та математики. У загальноосвітніх навчальних закладах з навчанням мовами національних меншин крім атестації з української мови (мова і читання) атестації можуть підлягати результати навчальної діяльності учнів з мови навчання (мова і читання).

Учням | Переглядів: 436 | Завантажень: 0 | Додав: administrator | Дата: 11.03.2015 | Коментарі (0)

Орієнтовні вимоги до змісту атестаційних завдань

Загальні положення

Державна підсумкова атестація (далі – атестація) учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти проводиться відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30 грудня 2014 року № 1547, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 14 лютого  2015 року за № 157/26602.

Атестація проводиться у письмовій формі з навчальних предметів інваріантної складової типових навчальних планів для загальноосвітніх навчальних закладів.

Завдання для проведення атестації укладають вчителі відповідного фаху, погоджує педагогічна рада та затверджує керівник навчального закладу

Учням | Переглядів: 729 | Завантажень: 0 | Додав: administrator | Дата: 11.03.2015 | Коментарі (0)

Історія свята Дня святого Валентина для дітей

Ми пропонуємо вашій увазі розповідь для дітей і школярів про історію незвичайного свята: День святого Валентина - свято всіх закоханих.

Учням | Переглядів: 509 | Завантажень: 12 | Додав: administrator | Дата: 18.02.2015 | Коментарі (0)

"Нехай ніколи пам'ять нам не зрадить в дорозі до священного вогню..."

Велика Вітчизняна війна радянського народу розпочалась 22 червня 1941 року. Відразу після початку війни у Вовчанську почалась загальна мобілізація: на фронт пішло 25 тисяч чоловік, з них  552 добровольці.

Учням | Переглядів: 1076 | Завантажень: 17 | Додав: administrator | Дата: 18.02.2015 | Коментарі (0)

ДЛЯ ТИХ, ХТО ЦІКАВИТЬСЯ ІСТОРІЄЮ

Учням | Переглядів: 706 | Завантажень: 12 | Додав: administrator | Дата: 07.02.2015 | Коментарі (0)

Правління учнівського самоврядування, від імені учнів, виражаючи суверенну волю учнів, дбаючи про забезпечення прав і свобод людини – учня, та гідних умов її життя, піклуючись про зміцнення учнівського самоврядування в школі, прагнучи розвивати і зміцнювати демократію у суспільстві, усвідомлюючи відповідальність перед Богом, власною совістю, попереднім, нинішнім та майбутнім поколінням учнів, приймає цей Статут – основний закон учнівського самоврядування ІІ – Червоноармійської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів.

Учням | Переглядів: 348 | Завантажень: 12 | Додав: administrator | Дата: 12.10.2014 | Коментарі (0)

Типові плани.

Учням | Переглядів: 403 | Завантажень: 17 | Додав: administrator | Дата: 12.10.2014 | Коментарі (0)