Понеділок, 20.05.2024, 06:27

Головна » Статті » Батькам

У категорії матеріалів: 2

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

У батьків із школою стосунки нерідко бувають складні... За одинадцять  років багато з них так і не можуть переступити через страх відвідування батьківських зборів, "індивідуальних консультацій", на які періодично запрошують вчителі. Але будь-хто з батьків розуміє: роз'єднаність із школою викликає непривабливі наслідки для обох сторін, не кажучи про дитину, яка, як і в давні часи, залишається яблуком розбрату двох соціальних інститутів – сім'ї та школи.

Батькам | Переглядів: 587 | Додав: administrator | Дата: 08.03.2016 | Коментарі (0)

Основна проблема багатьох батьків полягає в тому, що вони не знають, як виховувати дитину, бо їх ніхто цього не вчив. Вони виховують своїх дітей так, як колись виховували їх, або ж як вони вважають за потрібне. Щоб бути добрими батьками, необхідно постійно вчитися: щогодини, щохвилини, починаючи від появи дитини на світ, а краще — ще раніше.

Батькам | Переглядів: 470 | Додав: administrator | Дата: 08.03.2016 | Коментарі (0)