Субота, 11.05.2024, 21:23

Головна » 2017 » Жовтень » 18

П’ятниця, 13 жовтня 2017 року, виявилася справжнім випробуванням для трьох сміливців нашої школи. Вперше учні Кирилівської школи прийняли участь у турнірі юних біологів серед шкіл Старосалтівської об’єднаної громади. Честь школи захищали учні Лиман Олексій (9 клас), Кукуруза Денис (9 клас) та Тільченко Максим (10 клас). Керівництво на себе у відповідальний момент взяв Тільченко Максим. Він з честю та гідністю виходив з найскладніших ситуацій, а допомагали йому друзі з новоствореної команди «Оптимісти» - Олексій та Денис. Спасибі хлопцям, що не розгубилися, не запанікували, намагалися бути не гіршими за інших. І нехай призове місце вони не вибороли, а отримали лише подяку, вони зробили більше: вони стали першопрохідцями, що захистили честь школи!

Переглядів: 429 | Додав: administrator | Дата: 18.10.2017 | Коментарі (0)

Наймолодшим учасником конкурсу ораторів, який відбувся на початку жовтня в будинку культури Старосалтівської селищної ради, стала учениця 5 класу Кирилівської школи Кукуруза Валерія. Дівчина має непогані акторські здібності, які за певних умов дадуть можливість дівчині бути рівною серед найсильніших ораторів Вовчанщини.

Переглядів: 402 | Додав: administrator | Дата: 18.10.2017 | Коментарі (0)

Вересень 2017 року в історію Кирилівської школи ввійшов як рік заснування ще однієї шкільної традиції: проведення Дня миру. У проведенні даного заходу були задіяні всі члени педагогічного колективу. Загальне керівництво на себе взяли вчитель фізики Кравчук Н.Д., вчитель початкових класів Колісник Т.Д., вчитель іноземної мови Веселянська С.О. Свято із загальношкільного перетворилося на свято всього села. Учні подарували символічних голубів миру всім односельцям. Маленькі паперові голуби «розлетілися» по всьому селу. Завітали вони до дитячого садочка, магазину, колишньої сільської ради, контори агрофірми ім. Т.Г.Шевченка, опинилися у руках односельців, обличчя яких осяялися посмішками. Літні і старі водночас пригадали слова вже майже забутої пісні: «Нехай завжди буде сонце, нехай завжди буде небо, нехай завжди буде мир!»

Педагогічний, технічний та учнівський колектив Кирилівської школи бажає всім жителям планети миру та впевненості у завтрашньому дні!

Переглядів: 473 | Додав: administrator | Дата: 18.10.2017 | Коментарі (0)

Середина вересня 2017 року була багатою на радісні новини в Кирилівській школі: будуть тепер і в нашій школі енергозберігаючі вікна! Багато ще треба зробити, щоб тепло залишалось у стінах школи. Однак, всі учасники навчально-виховного процесу сподіваються на взаємодопомогу, активну участь батьків учнів у ремонтних роботах та допомогу від спонсорів школи.

Переглядів: 441 | Додав: administrator | Дата: 18.10.2017 | Коментарі (0)

Відповідно до наказу по відділу освіти, молоді та спорту Старосалтівської селищної ради на початку вересня 2017 року в школі було проведено олімпійський тиждень. Загальне керівництво за проведення заходів було покладено на вчителя фізичної культури Фадєєва С.А. Вірними помічниками у справі проведення спортивних заходів були, як і завжди, вчитель початкових класів Колісник Т.Д., вчитель іноземної мови Веселянська С.О., вчитель початкових класів Савчук О.І. Найбільш масовими були змагання з тенісу. Переможцями серед учнів середньої групи стали Чорнобай Анастасія та Кабашній Євген. Серед учнів старшої групи переможцем став Лиман Олексій.

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 482 | Додав: administrator | Дата: 18.10.2017 | Коментарі (0)

Перший урок – це своєрідний старт навчального року. Класоводами та класними керівниками були якісно підготовлені уроки, тематику яких запропонувало Міністерство освіти і науки України. Вибір форм, методів та прийомів був доцільним та вдалим.

Переглядів: 425 | Додав: administrator | Дата: 18.10.2017 | Коментарі (0)

«  Жовтень 2017  »