Понеділок, 13.05.2024, 07:04

Головна » 2016 » Червень » 28 » Закінчення роботи пришкільного дитячого оздоровчого закладу з денним перебуванням "Барвінчата"
15:32

Звіт про роботу дитячого оздоровчого закладу з денним перебуванням «Барвінчата», що діяв на базі ІІ-Червоноармійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області

Дитячий оздоровчий заклад з денним перебуванням «Барвінчата» працював на базі ІІ-Червоноармійської ЗОШ І-ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області  в проміжок часу з 30 травня 2016 року по 16 червня 2016 року. До відпочинку в таборі було залучено 51 учня, з яких 33 учня відносились до групи пільгового контингенту. Вартість харчування однієї дитини протягом дня складала для дитини пільгового контингенту – 7 грн. 35 копійок, для решти дітей – по            5 грн.84 коп.

Виховна робота в ДОЗ з денним перебуванням була організована за планом, затвердженим директором школи. В таборі постійно проводились фізкультурно-оздоровчі заходи, серед яких рухливі ігри, ігри в шахи та шашки, теніс, бадмінтон. Проводились вікторини, розучувались пісні та вірші. Була проведена екскурсія до екопарку ім.О.Фельдмана. Вчителі початкових класів Веселянська С.О. та Колісник Т.Д. провели виховні заходи, присвячені початку роботи табору та закінченню табірної зміни. Частину часу учні проводили в кабінеті інформатики, де можна було пограти у комп’ютерні ігри, подивитись цікавий мультфільм.

Медичне обслуговування учнів було забезпечено на задовільному рівні. Протягом роботи дитячого оздоровчого закладу медичні послуги дітлахам надавала фельдшер ФП с.Москаівка Чередніченко Аліна Василівна.

Інформацію підготував вчитель фізичної культури, начальник дитячого оздоровчого закладу  з денним перебуванням  «Барвінчата» Фадєєв Сергій Анатолійович

Переглядів: 556 | Додав: administrator | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2016  »