П`ятниця, 10.05.2024, 09:36

Головна » 2017 » Червень » 12 » Відродження традиції
Відродження традиції

Декілька років поспіль на початку літа в Кирилівській (у минулому               ІІ-Червоноармійській) школі працює пришкільний дитячий оздоровчий табір «Барвінчата». Табір завжди гостинно відчиняє свої двері для дітей та гостей школи. З метою організації змістовного дозвілля учнів, що відвідують табір, збереження та примноження колишніх традицій школи адміністрацією школи спільно з начальником пришкільного дитячого оздоровчого табору Кравчук Наталією Дмитрівною було вирішено запросити до себе учнів Хотімлянської загальноосвітньої школи для проведення товариського матчу з футболу. Було зібрано команду з хлопчиків нашої школи у складі учнів з третього по дев’ятий клас. Завдяки чіткій організації зустрічі футбольний матч пройшов у дружній атмосфері. До школи завітали члени родини команди юних футболістів, небайдужі до спорту односельці та група підтримки членів команди Хотімлянської школи. Суддею матчу було обрано вчителя фізичної культури Хотімлянської школи Котлярова Олександра Григоровича. Матч проходив у два періоди по 30 хвилин з перервою між ними та закінчився перемогою господарів поля – учнів Кирилівської школи з рахунком «шість»-«один». Голи були забиті Лиманом Олексієм, Ворожко Віталієм та Кислим Євгеном. Гол команди учнів Хотімлянської школи забив учень Котляров Володимир. Результативність футболістів нашої школи можна пояснити участю учнів у гуртку загальної фізичної підготовки «Футбол», керівником якого вже декілька років є вчитель фізичної культури Фадєєв Сергій Анатолійович. Після матчу було прийнято рішення зустрітися наступного разу на футбольному полі Хотімлянської школи. Всі учасники гри та вболівальники отримали велике задоволення від матчу. Протягом лише одного дня діти з різних шкіл потоваришували і знайшли собі друзів.

Чуб Л.А., директор Кирилівської школи

Переглядів: 444 | Додав: administrator | Рейтинг: 0.0/0