П`ятниця, 10.05.2024, 10:48

Головна » 2014 » Вересень » 13 » 200-річчя з дня народження Т. Г. Шевченка
200-річчя з дня народження Т. Г. Шевченка

З метою виховати в учнів глибоке почуття любові  і гордості за Україну, готовність бути причетним до її великих звершень, бути гідним славного минулого українського народу, у якого були такі генії як Т.Г.Шевченко, та відповідно до плану заходів, присвячених 200-річчю з Дня його народження в ІІ-Червоноармійській ЗОШ І-ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області на початку березня 2014 року були проведені наступні заходи:

• Літературно-музична композиція «На перехресті музи і долі» (учні 9-11 класів, відповідальна вчитель української мови та літератури Ткаченко Т.Ф.);

• Вікторина «Чи знаємо ми Шевченка?» (учні 5-8 класів, відповідальна вчитель української мови та літератури Ткаченко Т.Ф.);

• Конкурс малюнків до творів Т.Г.Шевченка ( 1-11 клас, відповідальні класоводи та вчителі, що викладають українську мову та літературу Ткаченко Т.Ф., Рябченко Н.В., Колісник Т.Д.);

• Шевченківські уроки (1-11 клас, відповідальні класоводи та вчителі, що викладають українську мову та літературу Ткаченко Т.Ф., Рябченко Н.В., Колісник Т.Д.);

• Випуск святкових стіннівок (відповідальна класовод 1 класу Рябченко Н.В.);

• Свято «Слава Шевченкові – слава Україні» ( 1-11 клас, відповідальні класоводи та вчителі, що викладають українську мову та літературу Ткаченко Т.Ф., Рябченко Н.В., Колісник Т.Д.).

• Тематичні виставки літератури у шкільній бібліотеці та кабінеті української мови та літератури «Слово Шевченка не вмре, не поляже» (відповідальні вчитель української мови та літератури Ткаченко Т.Ф., бібліотекар Шпичка Л.М.).

Під час проведення свята «Слава Шевченкові-слава Україні» учні школи з великим натхненням декламували уривки з творів  Т.Г.Шевченка «Думи мої, думи мої», «Садок вишневий коло хати», «Реве та стогне Дніпр широкий», «Катерина», «Наймичка»  та інші. Шкільний хор виконав «Пісню про Великого Кобзаря».

Переглядів: 445 | Додав: administrator | Рейтинг: 5.0/1
«  Вересень 2014  »